Napisz na  biuro@soqqu.pl lub na FB.

Srebrna biżuteria online - damska i męska

Wybierz kategorię:

Choć srebro jest tańsze od złota, trudno odmówić mu uroku. Srebrna biżuteria damska i męska prezentuje się wspaniale niezależnie od okazji, na którą jest ubierana. Potrafi być zarówno skromna i niemalże niezauważalna, ale może tez przyciągać wzrok formą i blaskiem naturalnych minerałów.

Nasza oferta srebrnej biżuterii w sklepie online jest bardzo bogata. Największym zainteresowaniem z pewnością cieszą się wisiorki, bransoletki, kolczyki oraz pierścionki. Ponadto srebrne wyroby jubilerskie świetnie prezentują się w towarzystwie kamieni szlachetnych, takich jak turkus, onyks, malachit czy kocie oko. Nie mniejszą popularnością cieszą się wyroby z błyszczącymi cyrkoniami, które do złudzenia przypominają diamenty oraz perełkami, imitującymi prawdziwe perły.

Warto pamiętać, że biżuteria srebrna damska pasuje kobiecie w każdym wieku i stanowić może doskonałe uzupełnienie stylizacji, zarówno tej eleganckiej, jak i sportowej. Srebrna biżuteria męska zakupiona online to również bardzo dobry pomysł na prezent, bowiem takie ozdoby są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody.

Najnowsze produkty:

  • Kolor:

Bransoletka mocy

40,00 

Bransoletka mocy

40,00 
  • Rozmiar:

pierścionek Honey

65,00 

pierścionek Honey

65,00 
  • Rozmiar:

Pierścionek Ażur

89,00 

Pierścionek Ażur

89,00 
  • Rozmiar:

Pierścionek Ring

85,00 

Pierścionek Ring

85,00 
  • Rozmiar:

Pierścionek Magneto

115,00 

Pierścionek Magneto

115,00